Sayın Kaymakamımız Çağlar PARTAL'ın Veda Mesajı
 
02 Ocak 2017 tarihinde başlayan Çiftlik görevimiz 13/09/2018 tarihi itibari ile Koyulhisar Kaymakamlığına atanmam sebebiyle sona ermiştir.
 
      2 yıla yaklaşan bu zaman diliminde elimizde bulunan tüm imkanlarla siz değerli Çiftlik halkına hizmet etmeye gayret gösterdik. Halkımız her zaman için önceliğimiz oldu. Bu süreçte her zaman vatandaşlarımıza hizmet etmek için bu Makamda bulunduğumuz bilincin de olduk.
 
İnsanı merkeze alan bir yönetim anlayışıyla, tüm iş ve hizmetlerimizi hak, hakkaniyet ve adalet prensiplerine uygun olarak yerine getirmeye özen gösterdim. Devletimizin şefkatini ve hoşgörüsünü en ücra köşelere varıncaya kadar hissettirerek, kişilerin menfaatlerinden ziyade kamu yararını ön planda tutan bir anlayışla, israfı önleyerek ve tüm hizmetlerin en verimli şekilde yerine getirilmesine azami gayret gösterdim.
 
Aranızdan ayrılacak olsam da burası benim için aile,paylaşım, başarı gibi çok değerler ifade ediyor.
 
Bu süreçte vatandaşlarımıza hizmet götürme noktasında ekip ruhu içerisinde gecesini gündüzüne katarak çalışan bizlere yardımcı olarak katkı sunan tüm çalışma arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum.
 
      Bu duygu ve düşüncelerle; Çiftlik’te görev yapmış olmanın onuruyla tüm halkımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum.