Çiftlik, 15 Temmuz’un Yıldönümünde Demokrasi Nöbetinde
 
15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Gününde Çiftlik İlçe Meydanında Çiftlik halkı Demokrasi Nöbeti tuttu.
15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen programa Çiftlik Kaymakam V. Batuhan BİNGÖL, Çiftlik Belediye Başkanı Serkan GÜZEL, İlçe Protokolü, Muhtarlar ve Çiftlik halkı katıldı.
Çiftlik İlçe Meydanındaki program, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Kur’an-ı Kerim tilaveti (Fetih Süresi) ve mealinin okunmasının ardından Çiftlik Belediye Başkanı Serkan GÜZEL ve Çiftlik Kaymakam V. Batuhan BİNGÖL konuşma yaptı.
15 Temmuz Gazisi Veyis EROĞUL’un 15 Temmuz gecesi yaşadığı olayları anlatmasından sonra ilahi grubu sahnede yer aldı. Platformda 15 Temmuz Sinevizyon gösterimi ile devam eden programda “30 Kuş” şiiri ve “O Sözler” şiiri öğrenciler tarafından okundu.
Sayın Cumhurbaşkanımızın konuşmasının canlı olarak verildiği programda,  saat 00:13’de İlçemizde bulunan camilerde ve İlçe meydanında sala okundu. İlçe Müftüsü Adem BOZKURT tarafından dua yapıldı.